.

Sealey STW904 1/2 Drive Sq вртежен момент Клуч Микрометар Стил 40-220Nm-Калибриран

Sealey STW904 1/2 Drive Sq вртежен момент Клуч Микрометар Стил 40-220Nm-Калибриран

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опсег : 40-220 Nm.Флип обратна Хром Vanadium челик ratchet главата со мазна акција механизам.Вага дипломирал во двете Nm и lb.ft.Калибрација толеранција во согласност со BS EN ISO 6789-1 : 2017. Клучеви се индивидуално тестирани за да стандарди со ±4% точност и секој клуч е издадена со поединечно нумерирани тест сертификат.Алуминиум knurled рачка за удобност и контрола.Доставени во ЕВА послужавник.Флип обратна Хром Vanadium челик ratchet главата со мазна акција механизам.Вага дипломирал во двете Nm и lb.ft.Калибрација толеранција во согласност со BS EN ISO 6789-1 : 2017. Клучеви се индивидуално тестирани за да стандарди со ±4% точност и секој клуч е издадена со поединечно нумерирани тест сертификат.Алуминиум knurled рачка за удобност и контрола.Доставени во ЕВА послужавник.

Особините