.

Countertop Сапун Пумпа Фармацевт Caddy Европа На H И S Anitizer Шише Смола Лосион Шише Сапун Лосион Шише Сапун Фармацевт Хотел Бања Иновативни Сапун Фармацевт (Боја : Црна) ( Боја

Countertop Сапун Пумпа Фармацевт Caddy Европа На H И S Anitizer Шише Смола Лосион Шише Сапун Лосион Шише Сапун Фармацевт

DEN 652.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стилски Бања Сапун Фармацевт Одлична За Сапун, Лосион, Тело Измијте итн.лесно да се додели : рачно да го започнете дистрибуција бар за лесна за дистрибуција.Вбризгување на јачината на пенење машина е 0.8 ML, кои во голема мера ја намалува цената и го намалува отпадот.Се дистрибуираат најголемиот дел пенење сапуни и дезинфектанти кои од било кој бренд, овозможувајќи ви да изберете сапун која одговара на вашите потреби и буџет.Стил на дизајн : Европската класична елеганција, 3 D визуелна перспектива ефект, транспарентни смола материјал, животната средина и здравјето.Брзо надополнување : транспарентна сад обезбедува визуелна индикација за тоа кога треба да се дополнува, додека брзо отстранување на врвот за ефикасно надополнување.Идеален За Рака Сапун, Течен Сапун, Sanitizers,итн.Можете Да Го Користите Како Кујна Сапун Фармацевт Или Пополнете Го Со Лосион Како Стил И Практични Бања Сапун Dispenser Name : Смола сапун dispenser Material : транспарентна resin Size : 7.3 cm * 7.3 cm * 16.5 cm Capacity : 170 MLFunction : рака сапун, туш гел, шампон, conditionerprompt1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 не се вклучуваат предмети освен сапун фармацевт прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме understand4. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm разлика, ви благодарам.

Особините