.

Божиќ Светла. Осум-Парче Сет (7 Светлина Одбори. 1 База) Мулти-Боја Варијации. Затворен Божиќ Осветлување е Уникатен Подарок за Децата, Семејството и Пријателите на д?

Божиќ Светла. Осум-Парче Сет (7 Светлина Одбори. 1 База) Мулти-Боја Варијации. Затворен Божиќ Осветлување е Уникатен Подарок

DEN 1524.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со удобно светло излез, Божиќ џек-о-фенер е најдобриот избор за вашата домашна декорација или партија да се создаде пријатна атмосфера.Неонски светла се идеална око-фаќање на избор за вашата домашна декорација или партија, изработка на едноставен живот повеќе колоритни и интересни.[Батеријата работа] Напојување : батерија кутија е опремен со три батерии за лесна замена, но не и батерии се дадени, powered by 3 АА батерии (не се вклучени), 4.Грч човек светилка.Светилки се уникатни подароци за децата, семејството и пријателите на сите возрасти.LED висока осветленост светла боја модели со далечински управувач, мулти-боја прилагодлив, ниска-напон на батеријата, ниско-напонски безбедност, без човечки контакт штета, едноставен и удобен операција.Страшило светилка.Многу погоден за домашна декорација, игра соба, канцеларија, детска соба декорација, добра ноќ светлина.Черепот светилка.

Особините