.

ProCase MacBook Air 13 Инчен Случај на Пакет со [2 Pack] ProCase MacBook Air 13 / Pro 13 Екран Заштитници

ProCase MacBook Air 13 Инчен Случај на Пакет со [2 Pack] ProCase MacBook Air 13 / Pro 13 Екран Заштитници

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој Пакет Содржи : еден заштитни случај за Apple Mac Book Air 13" Модел A2337 М1 A2179 A1932 со Retina Екран 2020 2018 2019 Ослободување Само, не се компатибилни со сите други модели, заедно со [2 pack] екран заштитници, исклучиво наменети за Mac Book Pro 13" 2016-2020 (Модел : A2338 М1 A2289 A2251 A2159 A1989 A1706 A1708) и Mac Book Air 13" 2018-2020 (Модел : A2337 М1 A2179 A1932).Тешки оклопи школка со внимателно конструирани шок-абсорбента wraparound браник, обезбедува врховниот заштита од случаен scuffs, паѓа, паѓа, гребнатини и други штети.Нема отсечени дизајн, Apple логото сјае преку случајот; Вграден во количка стојат дава ергономски пишување агол и подобро визуелно искуство, помага за ублажување на вашиот врат вирус. 9 H цврстина површината со Супер HD Транспарентност; отпорно на гребење; шок-отпорен; анти-нафта и анти-отпечаток. 2 Пакет Целосна Покриеност калено стакло екран штитници за заштита на вашиот екран од дневниот гребнатини, прашина и инциденти.Овој Пакет Содржи : еден заштитни случај за Apple Mac Book Air 13" Модел A2337 М1 A2179 A1932 со Retina Екран 2020 2018 2019 Ослободување Само, не се компатибилни со сите други модели, заедно со [2 pack] екран заштитници, исклучиво наменети за Mac Book Pro 13" 2016-2020 (Модел : A2338 М1 A2289 A2251 A2159 A1989 A1706 A1708) и Mac Book Air 13" 2018-2020 (Модел : A2337 М1 A2179 A1932).

Особините