.

liteball 8 ПАРЧИЊА Рок Светла ,36 LED Бела Underglow Акцент Светлина ,IP68 Водоотпорен Рок Светлина со СТАН Контрола за Автомобил Камион Теренски Брод SUV АТВ.

liteball 8 ПАРЧИЊА Рок Светла ,36 LED Бела Underglow Акцент Светлина ,IP68 Водоотпорен Рок Светлина со СТАН Контрола за

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ : 36 LED 3030 Pod светилка, црни алуминиумски школка, 450cm доведе жица за секој Pod, вкупно 36 W висока осветленост моќ Led диоди.Широк спектар на употреба : погоден за автомобили, off-road, камиони, АТВ, UTV, ЏИП, АТВ мотоцикли, бродови, итн., исто така, може да се користи за затворен, јахта светла, итн.Користете под вашето возило или како затворен или отворен светлина.Пакување : 8pcs 36 LED чиста бела рок светлина + четири-копче за далечинска контрола + appcontroller + 8×2 парчиња монтажа завртки + 2 парчиња 1-4 продолжување кабел.Конекција : кабелот За напојување е доволно долго за да биде совршено инсталиран на различни модели на автомобили без дополнителни продолжени кабли.Посебна конекција, така што веќе не се плаши од проблемите како што се слаба конекција и лошата конекција контакт.IP68 Водоотпорен : IP68 водоотпорен, dustproof, и ' рѓа-доказ структура, може да се вози во било поројниот дожд или тешки снег времето. 8 Pod 36 Led Чиста бела водоотпорен стан контрола рок светлина, дното светлина палубата светлина контрола, погоден за off-road off-road SUV АТВ.

Особините