.

Туш Завеса Поставува со 12 Куки, ноќта на Вештерките Портокал Мачки Лилјаци Бела Месечината Тиква Лице Бања Бања Завеса со Килим и Додатоци, Модерен Водоотпорен Мат?

Туш Завеса Поставува со 12 Куки, ноќта на Вештерките Портокал Мачки Лилјаци Бела Месечината Тиква Лице Бања Бања Завеса

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТУШ ЗАВЕСА се ПОСТАВУВА ЗА БАЊА : Нашата Единствена Бања Поставува Со Туш Завеса И Килими И Додатоци, Вклучувајќи ги и 1* Туш Завеса, 1* Бања Килим Мат, 12 Пластични Куки.Туш Завеса Мерки 70.8 x 70.8 Инчи; И Килим Мерка 19.6 x 31.4 Инчи.ВОДООТПОРЕН & SAFE ПРИВАТНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Бања Завеса Се Направени Од Полиестер Ткаенини Што им Овозможува На Вода Планирам Исклучување Лесно И Бања Завеса Поставите Може да се Суши Брзо, И да се Задржи Водата Во Кадата И Ќе Не Заплисне Надвор.Бања Килим Е Абсорбента Површина, Не Се Лизга Подлога, Меки И Удобни За Ублажување На Ногата Притисок.ЕДИНСТВЕНА ноќ на ВЕШТЕРКИТЕ ДОМА ДЕКОР : Ова Туш Завеса Печатени Со Единствена ноќ на Вештерките-Тематските Модели, Која Може да Биде Декоративни Додатоци За Бања, Ѕид, Прозорец И Било Место Каде што Ви се Допаѓа.Не Е Важно Она Што Стил На Модели Сакате-Симпатична, Забава, Апстракт,Уметноста, Може Да Се Најдат Во Нашата Продавница, Погодна За Жени, Мажи, Деца И Бебиња (Унисекс).УДАР СЛОБОДНИ : Туш Завеса Содржи 12 Пластични Куки, Удар на Слободните И Лесно Да се Инсталира.На Grommet На Кука Е Доволно Голем, Па Може Да Се Лизга Туш Завеса Врз Сопствениците.Тоа Се Вклопува Директно Или Криви Туш Прачки.Оваа Бања Завеса Е Нетранспарентно И Не Ќе Падне, Што Може Да Се Заштити Вашата Приватност.ЛЕСНО НЕГА : Машина Перат, Слободни Вашите Раце.Туш Завеса И Килим Се Двете Машина Перат.Не Кајгана И Собори Сува На Ниско Ниво.И Бојата На Мат Нема Да Исчезнат По Многу Време Се Мие Во Машина.Дали сакате да ја обновите вашата бања?Започнете со овие уникатни декоративни туш странични групи.Совршено се трансформира во вашата бања со само еден клик!Ова е брз и луксузен начин да им даде на вашиот бања на светкавиот нов изглед!Детали за производот : 【Материјал】бања завеса се направени од полиестер ткаенини материјал, еко-пријателски и издржливи.Водоотпорен функција им овозможува на вода планирам исклучување лесно и бања завеса поставите може да се суши брзо, и да се задржи водата во кадата и ќе не заплисне надвор.Бања килим е двоен не се лизга дизајн, Абсорбента површина, меки и удобни за допир, ефикасно намалување на притисок на ногата.【Дома Декорација】 Модерна единствен модел се испечатени на површината, направете ја вашата бања на светкавиот нов изглед.Разни модели се погодни За жени, мажи, деца и бебиња (унисекс).Исто така, може да ги красат ѕид, прозорец и било место каде што ви се допаѓа.Белешки : 1. 12 Пластични куки вклучени, лесно да го инсталирате, и тоа се вклопува Директно Или Криви Туш Прачки.2. Бања завеса и килим се двете машина перат.Не кајгана и собори сува на ниско ниво.

Особините