.

Fujitsu fi-7180 Високи Перформанси Професионални Колор Дуплекс Документ Скенер со Авто Документ Внесувач (ADF)

Fujitsu fi-7180 Високи Перформанси Професионални Колор Дуплекс Документ Скенер со Авто Документ Внесувач (ADF)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој компактен-големина уред има неверојатен учинок, скенирање писмо, големина документи во 80 ppm, и е способен за утовар до 80 листови во исто време, максимизирање на скенирање оператор ефикасност.Ден во ден и надвор сигурност со водечка индустрија на квалитетот на сликата.Се интегрира со ECM решенија во сите индустрии преку ТВЕН/ИЗИДА и Kofax VRS Компатибилност.Супериорен ракување со хартија технологии намали метеж минимизирање на трошоци за работна сила.Вклучени Paper Stream Click Scan софтвер обезбедува скенирање едноставност и работи заедно на било работа за да се исполнат вашите слики потреби.Поставете хартија во скенер, притисни на копчето за скенирање, и испратете ја на e-mail, печатење, или папка - едноставно како еден, два, три.На Fujitsu fi-7180 компактна големина уред има неверојатен учинок, скенирање писмо, големина документи во 80 ppm, и е способен за утовар до 80 листови во исто време, максимизирање на скенирање оператор ефикасност.

Особините