.

DII Дише Плакарот Организатор, 2 Фиока, Damask

DII Дише Плакарот Организатор, 2 Фиока, Damask

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не Ткаени.Увезени.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ЗА ВАШИТЕ ПОТРЕБИ : Не ткаени плакарот мека складирање со фиоки во damask печатење е 12x12x8" со две различни фиока опции.ИЗДРЖЛИВИ ve got голем избор на додатоци за вашиот најдобар пријател.Расипат вашето куче или мачка со некои големи можности за своите играчки и нивната удобност.Од домашно милениче складирање, кревети, крпи, чаши, и душеци сум доби голем избор на додатоци за вашиот најдобар пријател.Расипат вашето куче или мачка со некои големи можности за своите играчки и нивната удобност.

Особините