.

B& R Влезен Модул 3DI475.6 во Парк Нови во Кутија 1 Година Гаранција

B& R Влезен Модул 3DI475.6 во Парк Нови во Кутија 1 Година Гаранција

DEN 12000.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 DI475.6. Влезен Модул.Бренд Нови(Не Се Користи).Користете брзи превозот методи.Стоки имаат одлични функции(1 година гаранција).Ве молиме закажете со доверба.Ние сме главно се ангажирани во главните електронски додатоци, ако имате други модел барања, добредојдени да се консултираат.Ако не сте задоволни со цена, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви даде најдобра цена.Или ако имате било какви други прашања, исто така можете да контактирате со нас.Вие сте добредојдени да се консултираат.B& R Влезен Модул 3 DI475.6 Во Парк Нови во Кутија 1 Година Гаранција.

Особините