.

(5000pcs) 8-32X1-1/4 Темата-Сечење Завртки Тип С Пан Филипс Вози 18-8 Нерѓосувачки Челик

(5000pcs) 8-32X1-1/4 Темата-Сечење Завртки Тип С Пан Филипс Вози 18-8 Нерѓосувачки Челик

DEN 1384.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи. 8-32 X 1-1/4. Пан Филипс Диск.Целосната Тема ; Типот "F". 18-8 Нерѓосувачки Челик ; Обичен Заврши ; ASME B18.6.4. 8-32 X1 1/4 Филипс Пан Тема Сечење Завртка Тип F Целосно Навој 18 8 Нерѓосувачки Челик.

Особините