.

88-3151 KOA Кампот (Големи) од страна на Милер Знаци

88-3151 KOA Кампот (Големи) од страна на Милер Знаци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.исто така, може да се напојува со адаптер или конвертор.Погоден за S, O Скала, големината е 5.1" високи x 4.3" широк Врз поддржува знак е appox. 9" tall The знак доаѓа со плочки на табла и да AAA батерија кутија,на коло има on/off прекинувач и притисни копче за да го промените редоследот, има над 40 sequencesmay, исто така, се напојува со адаптер или converter The билборд поддржува мора да се состави.

Особините