.

SDFOOWESD Бременоста Тело Перница у Облик на Тело Перница Бременоста Перница Породилно Пренослив Перница за Спиење со Нега Бебе Дизајн Поддршка за Назад Стомак Колков?

SDFOOWESD Бременоста Тело Перница у Облик на Тело Перница Бременоста Перница Породилно Пренослив Перница за Спиење со Нега

DEN 2011.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

уникатен дизајн, во согласност со физичко тело форма на бремените жени, погоден за спиење и чување.На перници за бремени жени се додаваат со висока густина природни и еколошки, високо квалитетни памук, кои се меки и меки.Бремените жени може да спие, побрзо и подобро, и да се заштити нивното здравје.Нашите целото тело перници можат да ги заменат до 5 други породилно перници, кој може целосно да се поддржи вашиот главата, вратот, р ' бетот, стомакот, грбот, задникот и нозете.помогне да се ослободат од непријатноста предизвикана од бременоста, олеснување на ногата на оток и болка во грбот.многу погодна за лежи на ваша страна, назад и назад, така што може да се добие подобар сон, добар подарок за семејството или бремена пријатели.

Особините