.

CUTULAMO Преносни Патување футрола, Заштитни Случај Protable 6 Картичка Слотови со Патент за Патување за Конзола

CUTULAMO Преносни Патување футрола, Заштитни Случај Protable 6 Картичка Слотови со Патент за Патување за Конзола

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Водоотпорен】надворешните водоотпорен слој е ефикасен против јавните вода, како и две еластични завои да се заштити машина од паѓање. 【6 Картичка Слотови 】Со 6 слотови за игра касети, вие сте во можност да се носат стотици часови на забава со вас. 【Protable】Дизајниран да се направи конзола за Префрлање дури и повеќе преносни и патување пријателски, и патент ќе го задржи содржината на вашата футрола безбедно. 【Апликација】Одговара за Префрлање со и неговите контролори во прилог на тоа, и uppersection карактеристики посебен внатрешен џеб. 【PC Школка】PC школка држи вашиот уред заштитени додека мека внатрешна материјал држи вашиот уред слободни од гребнатини.Функција : 1. Дизајниран да се направи конзола за Префрлање дури и повеќе преносни и патување пријателски, и патент ќе го задржи содржината на вашата футрола безбедно.2. Одговара за Префрлање со и неговите контролори во прилог на тоа, и uppersection карактеристики посебен внатрешен џеб.3. PC школка држи вашиот уред заштитени додека мека внатрешна материјал држи вашиот уред слободни од гребнатини.4. Надворешните водоотпорен слој е ефикасен против јавните вода, како и две еластични завои да се заштити машина од паѓање.5. Со 6 слотови за игра касети, вие сте во можност да се носат стотици часови на забава со вас.Како да го Користите : Стави домаќин во складирање торба.Спецификација : Предмет Тип : футрола за Switch Material : PCColor : Green Compatible : За да се Префрлате Пакет Листа : 1 x Заштитна футрола.

Особините

Item Type:
Carry Case for Switch
Material:
PC
Color:
Green
Compatible:
For Switch
Package List:
1 x Protective Carry Case :