.

47-Б У Облик На Перница, Меморија Перница Бавен Раст, Патување Вратот Перница За Статистика Нап Перница, (Боја : Розова)

47-Б У Облик На Перница, Меморија Перница Бавен Раст, Патување Вратот Перница За Статистика Нап Перница, (Боја : Розова)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Млеко Свила.Млеко свила е мека и меки, раката се чувствува мазна, луѓето не може да се прости.Сите делови се исполнети со целосна, не е лесно да се деформирани, добра назад на еластична, и несакани траги се тесни, не е лесно да се извлече.Погоден за патување за полнење : патување перница не се користи само за патување, но исто така и релаксирачка асистент за nap во канцеларијата или дома, обезбедување на вас со голема удобност и можете да го земете со вас.Совршен подарок : модерен дизајн и симпатична форма се многу погодни како детски играчки, роденденски подароци, одмор подароци, домашна декорација.Совршен подарок за вашиот слатка девојка, исто така можете да купите за роднините, пријателите, колегите и родителите. [Ново дизајнирани анти-пот/перат покрие] Обезбедуваат максимална удобност за вашето патување, мека на допир, меки линии, лесни за чистење, перница случај со патент може да се отстрани за перење, така што тоа може да се користи подолго време Лесно чувајте го на чиста и свежа。Засенчување функција : декоративни + полу-shading Material : cloth Pattern : plaid Size : 31 * 32 * 10cm Raw материјал состојка : вештачки fiber If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние сакаме нашите клиенти и се среќни да помогнеме.

Особините