.

GTTGXS Тоалет Четка Долго се Справи со Мека Коса Тоалет Четка Постави Силикони Ѕид Монтирани Тоалет Четка Без Мртов Агол (Боја : A)

GTTGXS Тоалет Четка Долго се Справи со Мека Коса Тоалет Четка Постави Силикони Ѕид Монтирани Тоалет Четка Без Мртов Агол

DEN 8513.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заштита на животната средина материјал, безбедно , силни и издржливи. 360° чисти без мртви краеви, може да се користи во различни средини, погодно за секојдневно чистење.Четка дизајн, чиста и хигиенски живот ќе биде подобро ако сте.Виси и слетување со двојна употреба, без земјиште окупација.ставете фирма, носивоста е силен, и може да бидат поставени по желба, без паѓа.Деконтаминација е светлина и лесно, и тоалет е како чисто како нови.

Особините