.

Т Вшмукување Чаша Дент Pullers Автомобил Дент Поправка Алатки Авто Автомобил Тело Дент Отстранување Вшмукување Чаши

Т Вшмукување Чаша Дент Pullers Автомобил Дент Поправка Алатки Авто Автомобил Тело Дент Отстранување Вшмукување Чаши

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Време на испорака : 6-16 дена со посебна линија за САД , 8-30 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL Или UPS-от да се служи.Време на испорака : 3-7 дена.Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на бренд : Electronic Nova .Други продажбата на луѓето не е сигурен.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Верувам дека нашата слатка услуга ќе ги задоволи вас.Т Вшмукување Чаша Дент Pullers автомобил дент поправка алатки Авто автомобил тело дент отстранување вшмукување чаши Оваа вшмукување чаши може да се повлече дент надвор директно ,нема потреба од било лепак !но, ова вшмукување само корисно за големи дент,ако дент е мала, треба да користите 125mm вшмукување чаши Боја : сребро + црна Материјал : пластични + гума + алуминиумски Пакет Содржина : 1* Вшмукување чаша puller Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Белешки : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините