.

KingTo Bling Бендови за Инспирира HR Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Bling Бенд Замена Дијамант Кристал Метал врвка за околу Рака Хривнија Додатоци за Инспирира/Инспирира

KingTo Bling Бендови за Инспирира HR Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Bling Бенд Замена Дијамант Кристал Метал врвка за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

King To Bling Бендови Компатибилен за инспирира/инспирира HR/ACE2 за Жените, Метал Хривнија Кристал Wristband Демонтажа од Нерѓосувачки Челик Закачам Замена Додатоци Рака Спецификација : Материјал : Трајни и елегантен Кристал и нерѓосувачки челик Сопствени дизајниран да се вклопуваат уред совршено Прилагодливи Безбедна Wristband Дизајн, слободни големина одговара на повеќето зглобовите.Се донесе и убавина и утеха за секојдневна употреба и абење. [Лесно да се Прилагоди] Нема алатка е потребно,можете лесно може да се отстрани екстра линкови да се вклопи во вашиот зглоб совршено ,Осигурајте се дека вашиот види во стабилна и безбедна,погоден за повеќето спортови.Пакет Листа : 1* Види Бенд.Функција : [Стилски & Трајни ] Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и rhinestones, не грижете се за алергија и ироничен, полиран од страна прирачник Elle процес, силен, издржлив и текстура.

Особините