.

Природни Целата Свинско Уво Куче Лекување + Силеџија Стапови за Кучиња - 6-Инчен Ниска Мирис, Премија Pizzle Без Додаден Хормони

Природни Целата Свинско Уво Куче Лекување + Силеџија Стапови за Кучиња - 6-Инчен Ниска Мирис, Премија Pizzle Без Додаден

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брут & Barnaby стои зад нашите производи, ние и ветуваме дека вие и вашето куче ќе љубов нашата третира или ние ќе ги земе назад без прашања праша.Како производител и единствен дистрибутер, Брут & Barnaby рака проверува секој свинско уво пред тоа влегува во вашата торба.Сите Природни така не постојат синтетички хемикалии проголтан од вашето куче.Силеџија Стапчиња Не Белена : некои куче третира се чистат во белење решение да се смени на природната боја, овие не се избелени и се одлична алтернатива за rawhides за кучиња.Scrape Далеку забен камен : стружење и ублажи дејството на овие силеџија стапови ќе работат далеку забен камен и да предизвика вашето куче да трошат енергија правите тоа.Свиња Ушите Се Сакан Од Сите Кучиња и се една од најпопуларните да се третира за кучиња, ВИСТИНСКИ сланина за вашето куче. 100% Природна Целина Свинско Уво Куче Третира, Брут & Barnaby е Здрава, Чиста Свинско Уво е Лесно Сварлива без Додадени Бои, Хемикалии или Хормони (25 Count) Силеџија Стапови за Кучиња - 6-Инчен Ниска Мирис, Премија Pizzle Без Додаден Хормони, Сите Природни Протеини Куче Третира, Безбедно и Долготрајни остри кожа Алтернатива (12 Парчиња).

Особините