.

Висконсин Рерна Дистрибутери IF110-230V Memmert Инкубаторот, 230V, Принудени Воздух

Висконсин Рерна Дистрибутери IF110-230V Memmert Инкубаторот, 230V, Принудени Воздух

DEN 657.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 50.0 Millim L X 28.0 Millim W X39.0 Millim H. Точка Пакет Тежина : 250.0 g.Земја На Потекло : Германија.Memmert Инкубатори се дома во светот на истражување, медицина, pharmaceutics и технологија за храна.Органски комора носивост бара нежно греење.За оваа причина, греење и контролен систем е посебно оптимизиран за ниски температури до +80 °C. за Да се спречи температура overshoots, температура е зголемена во многу тесен контрола спектар и се чуваат токму во собата точка вредност.

Особините