.

Lingland Преносни Мини 360 Степен Ротација USB Десктоп Фан со 2 Контрола на Брзината (Темно Сина) Мини Електричен Вентилатор, Мала Маса Фан, Мал Вентилатор (Боја : Жолта)

Lingland Преносни Мини 360 Степен Ротација USB Десктоп Фан со 2 Контрола на Брзината (Темно Сина) Мини Електричен Вентилатор,

DEN 1451.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 : Мини табела фан на студентите носат мал вентилатор десктоп со нив. 2 : Преносни електрични фан USB полнење рачни фан. 3 : да се Излади во текот на летото, во лесно достапен, практичен и удобен да го земе, мали тело и силен ветер. 4 : Преносни мали клима уред, удар тоа каде и да одите, да научат употреба (office use. 5 : имаме добра услуга по продажбата.Пред превозот, ние ќе ги провери квалитетот на производот повторно да се обезбеди нормална.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ordering1. Светла боја, модерен изглед design2. 2-опрема правец на ветер режим available3. Едно-копче операција, лесно да се use4. 360 степени ротирачки правец на ветер, слободен агол adjustment5. Со добар квалитет и durability Cell телефонски екрани се лесно оштетени производи, па бидете внимателни при отпакувањето и инсталација.Имаме добра услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.

Особините