.

Reebok Мажите Нано 9 Крстот Тренер

Reebok Мажите Нано 9 Крстот Тренер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Ткаенина.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Удобност и ефикасност.Увезени.Жените Големина Надолу 1.5 големини за одговара.Cross Fitters информираше дизајн на овие луѓе е Cross Fit чевли.Ткаени текстилни горниот дава заклучен во чувствуваат.Поддршка кафез додава стабилност за кревање тегови.Амортизирање обезбедува одговорно удобност за да се кандидира-интензивна WODs.

Особините