.

KEO Мелничката 02081 Редови Заб Мелење Машина,S Стил, 13/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 24 Заби, 6 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој, Стандард Намали

KEO Мелничката 02081 Редови Заб Мелење Машина,S Стил, 13/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 24 Заби, 6 Сечење Дијаметар, ХСС,

DEN 12830.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Општа намена.Идеален за длабоко slotting.Заменик заб дизајн овозможува одлична чип отстранување.Земја на потекло : сад.Кобалт Т-Слот Roughing Крајот Мелница - Погруб/Finisher KEO Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи.Ние ги користиме на највисоко контрола на квалитет стандарди за производство мелење секачи.

Особините