.

Mersen Електрична Енергија A50P200-4 A50P200-4, 200A, 500V AC, 450V DC, Брзо Дејствување, Ножот Осигурач

Mersen Електрична Енергија A50P200-4 A50P200-4, 200A, 500V AC, 450V DC, Брзо Дејствување, Ножот Осигурач

DEN 8697.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Осигурач Тип : -Брзо Дејствување.Осигурач Класа : -Phlx.Монтажа Тип : -Ножот.Ampere Оценка : -200 A. Volt Оценка : -500 V AC, 450 V ВАШИНГТОН.Спецификации : Осигурач Тип : -Брзо Дејствување Осигурач Класа : -полупроводнички законот за Монтажа Тип : -Сечилото Ampere Оценка : -200 На Volt Оценка : -500 V AC, 450 V DC вкупна Должина : -3-5/8 во Дијаметар : -1.2188 во Серија : -A50 P УЛ Одобренија : -Упатство Бр.Jfhr2.

Особините