.

Премиум Трајни Мобилни Комуникациски Додатоци SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах Компатибилен со Галакси Јазиче НА 7.0 ( ГОДИНА) СМ-T285 Практични Мобилен Телефон Делови

Премиум Трајни Мобилни Комуникациски Додатоци SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах Компатибилен со Галакси Јазиче НА 7.0

DEN 2145.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Замени скршен или неупотребливи објект со нова.SIM картичка фах + SIM картичка послужавник за Samsung Галакси А 7.0 (2016 ГОДИНА) СМ-T285. Замени скршен или нефункционален еден.Професионалната инсталација е препорачливо.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Особините