.

Фарови предните Светла Замена за 2001-2003 RX300 Хром Ксенон HID Сет

Фарови предните Светла Замена за 2001-2003 RX300 Хром Ксенон HID Сет

DEN 415.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

LX R-X300 01-03 ХЛ ASY W/КРИЕШЕ Пар.ОЕМ резервни Замена КРИЕШЕ Тип Хром Домување Светлата Пар (Левата Страна и Десната Страна) Ксенон Сијалица и Баласт Вклучени (DOT) Одделение за Транспорт и (SAE) Здружение на Автомобилски Инженери Одобрување Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Одговара на ОЕМ Дел Броеви : 81110-48130 , 8111048130 , 81150-48130 , 8115048130 Одговара на Моделот и Година : 2001 2002 2003 01 02 03 RX300 (HID Тип САМО).

Особините