.

Полн Сјај Медиум Браун Weft Коса Екстензии Вистинска Човечка Коса И Темно Кафена Weft Коса Екстензии 200 Грам

Полн Сјај Медиум Браун Weft Коса Екстензии Вистинска Човечка Коса И Темно Кафена Weft Коса Екстензии 200 Грам

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полн Сјај на Косата Weft Направени од Бразилскиот Коса Која Е Издржлив, Дебели, Мека и Мешавини И со Многу Коса Текстури.Тоа Ќе Предизвика Помалку Frizz со Соодветна Грижа по Долго Време Користење.Двојно Weft, Подебели и Потрајни Од Традиционалните Коса Завеси.Можете Да Направите различни Стилови, во Зависност од Вашите потреби.БЕЗ Пролевање.НЕ Tangles.Полн Сјај На Косата Снопови Може Да Биде Прикачена На Различни Начини.Директно Се Шие Во, Со Микро Линк Во, Со Клип Во Албум, Лепак Или Лента, И Да Се Направи Перика Или Ponytails, Лесно Да Ги Добиете Сите Фризури Ви Се Допаѓа!.Нашата Коса Weft Може да Биде Обоена ,Завиткан и Стилизирана Како Свој Коса,ве Молиме Имајте во предвид Дека Косата Може да биде Обоена Со Потемна Боја, Но Не Може да Се Избелени.Погоден за Запознавање, Секојдневна Употреба, Партија, Концерт, Свадба, Спорт, Одмор.Никој Не Ќе Најдете Вашата Тајна.

Особините