.

2020 Topps Star Wars Враќање на Jedi Црна и Бела Икона Ликови #IC-8 Darth Vader Службен Nonsport Стандардна Големина Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

2020 Topps Star Wars Враќање на Jedi Црна и Бела Икона Ликови IC-8 Darth Vader Службен Nonsport Стандардна Големина Трговски

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

DJ Спортски Картички, е сега Колорадо Спортски Картички.Пребарување нашите нови и гроздобер спортски картички.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2020 Topps Star Wars Враќање на Jedi Црна и Бела Икона Ликови #IC-8 Darth Vader Службен Стандардна Големина Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Особините