.

11 XXL Планетата Сатурн Аурора Прстен Nasa Space Галакси Виножито Back Patch Шие Железо на Извезена Applique Занает рачно изработени DIY Девојка Жените Секси Дама Крпа Јакна Качулк?

11 XXL Планетата Сатурн Аурора Прстен Nasa Space Галакси Виножито Back Patch Шие Железо на Извезена Applique Занает рачно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 11" широк x 8.75" високи.Овој patch доаѓа со топлина запечатени поддршка едноставно да железо или да се шие на.Совршен за да се DIY ги красат или поправка вашата омилена облека,јакна ,жан,капа, маица, фустан,ранец.Изгледа сјајна трепет убава и уникатна.Направени во Тајланд со високо квалитетни материјали речиси 10 години искуство.Ние слободни брод на Светот од Тајланд.Како да се пегла на : 1. Стави парче на вашиот крпа, јакна, капа и др. 2. Маска памучна крпа на патот,а потоа и на железо.Избегнувајте користење на железо директно на печ 3 : Чувајте притискање на железо 120-150 Температура околу 40-60 секунди 4 : Дозволи patch да се излади.Повеќе предмети од различни нешто што постоел пред посетете да storefront ПЕЧ ПРИНЦЕЗА.Како да се пегла на : 1. Стави парче на вашиот крпа, јакна, капа и др. 2. Маска памучна крпа на патот,а потоа и на железо.Избегнувајте користење на железо директно на печ 3 : Чувајте притискање на железо 120-150 Температура околу 40-60 секунди 4 : Дозволи patch да се излади.

Особините