.

Стерео приемници, кои GPS Навигација за Toyota Highlander 2015-2019, Андроид 10 Радио со Carplay Андроид Авто 9.7 Инчен IPS Екран, Bluetooth, екран осетлив на допир е Радио за Автомобил Поддрш?

Стерео приемници, кои GPS Навигација за Toyota Highlander 2015-2019, Андроид 10 Радио со Carplay Андроид Авто 9.7 Инчен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ZUOSHINE АВТОМОБИЛ СТЕРЕО АНДРОИД AUTO (вклучувајќи пластична рамка)1x GPS Antenna1x моќ cableand други потребни кабли и plugs Tips Select Професионален Високо-квалитетни GPS Навигација за вашиот љубовен автомобил, само не само да изберете совршен производ ,но, исто така, најдобра услуга£¡Ако Инсталирате имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, нашите пријателски услуги на клиентите професионалци ќе ви помогнат во секое време, ви благодариме!£Настава не е вклучена,но ние може да ви помогне во текот на 24 h кога ќе conect нашата £.

Особините