.

XBYUNDING Коса Clipper,Електрични Ниско ниво на Бучава од не ' Рѓосувачки Челик Глава Тример со Чешел,Може да Се Користи за Дома и Салон Употреба (Големина: 19×5cm)

XBYUNDING Коса Clipper,Електрични Ниско ниво на Бучава од не ' Рѓосувачки Челик Глава Тример со Чешел,Може да Се Користи

DEN 1216.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Таа е погодна за различни типови коса и е погодна за сите возрасти.Сега вие не може да оди на бербер да се добие фризура.Цената е премногу скапо.Сопственик тоа ќе те спаси многу од трошоците.Посилна моќ, помал шум, 12 W професионален високо-моќен мотор, зголемените машина главата остри сечење сила, рамномерно алчни и сечење на косата, брзо и работна енергија, професионални намалување на шумот дизајн, бучава помалку од 50db, и никогаш не се вознемирува вашето бебе спие.Се протега слободно, а не да им се овозможи да одат на мртвите агли, ротирачки половината прилагодувач на трупот на авионот, да ја определите должината на сечилото, која има многу деликатна ограничување на сила, и не нека оди на било мали коса.Ова е детален дизајн на овој производ, кој е различен од другите коса clippers.Исклучителна не се лизга дупка дизајн, полесно да се сфати и контрола, телото назад кука е многу погодна за чување, заштеда на простор.Тоа е ретко да се трошат толку долго време со вашето семејство, сечењето на вашето семејство на косата, што убава слика, како и подобрување на меѓусебната чувства.Тоа исто така може да биде исклучителна подарок за некој се грижи за тебе.Најважно е да му даде на семејството-како се работи во овој посебен период.заштита.Производ параметри : име на Производ : коса clipper Host големина : 19×5cm Voltage : 110 V-240 Vpacking листа : 1×коса clipper Happy шопинг!.

Особините