.

Teerwere Дрвени Чевли Рек Клупата Чевли Столче Складирање Кабинет Рек Коридор Кабинет Организатор со седиште Перница и Фиока Дневна Соба Соба Коридор Организатор Каб?

Teerwere Дрвени Чевли Рек Клупата Чевли Столче Складирање Кабинет Рек Коридор Кабинет Организатор со седиште Перница и

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На ретро повлече прстен,декоративни складирање е две-во-едно,оригиналниот бамбус материјал слајд железнички,повеќе мазна и мазна,на анти-оф тока,избегнување на фиока одеднаш паѓа, лесно да се укине,лесно да се движи слободно.Материјал : Бамбус,Со фиоки.Големина на : 55.5*30*48.5 см,81*49*30cm,Погоден за живеење во дневна соба,спална соба,ходник и сл.На чевли клупата можат да бидат слободно избрани според различни потреби.Тоа е многу удобен и удобно,Тоа е, исто така, на клупата, на различни функции,удобен живот,удобно ткаенина и дише.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања пред и по нарачка,ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници,ние ќе ви обезбедиме со повеќето задоволителен одговор во рок од 48 часа.

Особините