.

YANJINGYJ Виртуелната Реалност и 3D Очила Погоден за 4.7-6.2 инчен iPhone/Андроид паметни телефони, Аудиовизуелни Интеграција Игра Филмот,Црна,Package8

YANJINGYJ Виртуелната Реалност и 3D Очила Погоден за 4.7-6.2 инчен iPhone/Андроид паметни телефони, Аудиовизуелни Интеграција

DEN 1444.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Е применливо : се Вклопува мулти-големина телефони и поддржува 4.7-6.2 инчи Android и i Phone паметни телефони.На резолуција од 1080p и 2к.Мобилен телефон големина : 160*85mm или 163*2mm.Само ја отвори предната маска и го стави во вашиот телефон без полнење. 120° VR агол на гледање : 80-120 степени широко поле на гледање.Висок квалитет и софистицирана технологија се обезбеди да го добиете најдоброто искуство.Визија компатибилност : поддршка 0-800 myopia и 0-500 степен farsighted гледачи.Карактеристики : Повеќе дисипација на топлина дизајн, за ефикасно да се заштити телефонот и лице од прегревање и да се спречи леќа fogging.Телескопски слушалки за да се прилагодат на различни глава видови и возрасни групи.Компактен и пренослив, тоа е лесно да се носат и ужива приватни визуелен празник.Тоа е лесна за употреба и удобно да се види во секое време, насекаде.Дали ви се седи, лежи или стои, тоа е одличен придружник за патување или патување.Име на производ : 3 D VR Glasses Lens материјал : aspherical оптички lens Body материјал : висока јачина ABS+PCField на гледање : 120 degrees IPD прилагодување : 58-68mm Headphone џек : 3,5 mm приклучок за слушалки jack3 D VR очила со иновативен дизајн, мала тежина и удобно носење за еден извонредно визуелно experience Note : Сите производи се направени во вид.Поради светло, дисплеј, итн., некои слики и објекти неизбежно ќе треба малку боја разлика.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ за детали.

Особините