.

JJWC 2 во 1 ПРЕДВОДЕНА Selfie Прстен Светлина со Долга Рака Мобилен Телефон Држачот за Шминка Photographt Пополни Светилка (Боја : Бела)

JJWC 2 во 1 ПРЕДВОДЕНА Selfie Прстен Светлина со Долга Рака Мобилен Телефон Држачот за Шминка Photographt Пополни Светилка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : метал алуминиум.Новиот голем фенер прстен прави водителка повеќе убави.Врти во секој агол, 360 степени.Интензитетот на големи отворот може да се прилагоди на боја температура / светлост на светилка.Тоа може да се користи за ноќ или отворено светла и ноќните светла.

Особините