.

PLENTOP Жените Секојдневен Лето Т Маица, Фустан Лабава Кратко Sleeve Туника Фустан со Џеб за Жени

PLENTOP Жените Секојдневен Лето Т Маица, Фустан Лабава Кратко Sleeve Туника Фустан со Џеб за Жени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.облека за жени црква.Увезени.секси длабоко vneck sundress Шпагети Бохемски Рака затворање.Рака Мие Само. ❤Удобно мека ткаенина : еластичен материјал, допре.Да ви даде убаво ноќ, симпатична тај-боја/print/солидна на sleepwear покаже вашиот стил и погоден за лето, трајни доволно за вашата секојдневно носење.По фустанот е страна се мијат, тоа ќе се исушат брзо без пеглање,нема намалување.лето фустани за жени замав,вратоврска боја секојдневен фустан,вратоврска боја т кошула фустани за жени,multicolor маица, фустан за жените,краток ракав фустан. ❤Да не се види преку : Оваа мини фустан усвојува мека на допир ткаенина и висок квалитет на рачно изработени може да се обезбеди потребите на секој клиент.Вратоврската боја за печатење е јасно,Не е лесно да исчезнат, дури и по миење многу пати.Ткаенината е, исто така, дебели доволно за да се избегне види-преку проблем. ❤Лесно да натпревар : Лабава печатење на облека е совршен за loungewear, nightshirt, или како туника врвот, мини т-маица, фустан.Ова е разноврсна обичните летната облека, не грижете се за тоа како да одговара на тоа.Натпреварот со пар високи потпетици или сандали може да заврши на стилски изглед.Мал детал го прави голема разлика.Можете да натпревар јакни, cardigans, или џемпери во есен и зима.Еден фустан за многу цели!. ❤Шик дизајн за лето : Nightdress дизајн со кратки ракави, околу врат, чисто и лабава одговара стил, тај-боја за печатење направат вашиот летен ноќ шарени, погодна за луѓе на сите облик.Над коленото е плус, не само што ги истакнува вашите долги нозе, но, исто така, додава овој фустан малку симпатична.Овој кул тај-боја/print/солидна стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна. ❤OAACSIONS : Макси фустан совршен за секоја прилика, повик на отворено, забава, клуб, саем, коктел, вечер, шопинг, свадба, на работа, на одмор, на плажа, секојдневно носење,свадба гости,датуми, породилно или полу - формално носи.Лесно е да се облекуваат или надолу во цела сезона.

Особините