.

JJZXD Грб Рек Дома Спалната соба Мебел Облека Ги Куките Шапка Плакарот Дрвени Виси Креативни Полици Цврсто Дрво Ѕид Грб Багажник

JJZXD Грб Рек Дома Спалната соба Мебел Облека Ги Куките Шапка Плакарот Дрвени Виси Креативни Полици Цврсто Дрво Ѕид Грб

DEN 2154.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Главен материјал: анти-корозија бамбус + голем алуминиум.Користење на природните бамбус, плочата е густа и силна.Подвижен кука големи алуминиумски материјал, заоблени полиран, тешки и трајни.Може да се инсталира без удирање или удирање.Мазна површина, фино брусење на аглите, анти-стареењето и не бледнее.Боја : Дрво Color Product Име : Ѕид-монтирани грб решетката.Главен материјал : анти-корозија бамбус + голема празна алуминиум.Големина : 30 * 6 CMLoad-имајќи : 10kg (не се вклучени) -15kg (inclusive).Дополнителна функција : Удар.Мебел структура : заградата структура.Применливи простор : спална соба, дневна соба.

Особините