.

Torklift (F3004 Рамка Монтирани Задните Вратоврска Надолу

Torklift (F3004 Рамка Монтирани Задните Вратоврска Надолу

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рамка Монтирани Задните Вратоврска Падови, Ford Апликација.Torklift Пред Мотокар Тај-Падови се далеку подобри од сите вратоврска надолу системи на располагање.На Мотокар систем е единствен во својот дизајн и е патентиран.Четири независни вратоврска надолу поени (без стомак или crossbar) работни многу како вашиот приемник тип приколка hitch како инсерти се отстранува дозволивме системот да биде практично невидливи кога не е во употреба.Тие се дизајнирани за секој да се направи и модел за да се вклопи во тесна на рамката така што нема да се загрози земјата царинење.Мотокар вратоврска падови не се универзални "една големина одговара на сите' затоа сите проблеми со точно одговара за секоја посебна апликација биле елиминирани.Индустрија ексклузивни доживотна гаранција која покрива камион рамка, camper подлога и tiedowns.

Особините