.

Њутн Бебе Креветчето Душек и Деца Кревет - Водоотпорен - Дише Докажано да се Намали Задушување на Ризик, Перат, Подобро Од Органски, 2-Фаза Отстранлив Капак -Делукс 5.5

Њутн Бебе Креветчето Душек и Деца Кревет - Водоотпорен - Дише Докажано да се Намали Задушување на Ризик, Перат,

DEN 456.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% ДИШЕ.Иновативни Дишат-Преку Технологијата овозможува на вашето бебе да дишат преку правото, намалување на ризикот од задушување и CO2 rebreathing. 100% ПЕРАТ & ПРОТИВАЛЕРГИСКИ.Само креветчето душек кој е перат од поклопецот за да јадро.БЕЗ пена, лепак, латекс или извори.На само 100% РЕЦИКЛИРААТ креветчето душек. 100% ПОДОБРО СПИЕЊЕ.Вистинското ниво на удобност, поддршка и циркулацијата на воздух значи дека вашето бебе ќе спиете подобро на Њутн.ВОДООТПОРЕН + 2-ФАЗА, ДОЕНЧЕ И ДЕТЕ со комплетно водоотпорен уште дише поставата на деца страна за да се обезбеди заштита — и траат со години.GREENGUARD GOLD CERTIFIED и ПЕДИЈАТАР ПРЕПОРАЧУВА за вашето бебе е здравје, безбедност и развој.

Особините