.

Планината-Тоа! Целосна Движење ТВ Ѕид Следи Ѕид Протезата со Зглобот и Articulating Навалите Рака, се Вклопува 26 32 35 37 40 42 47 50 55 Инчен LCD LED OLED Рамни Екрани до 66 кг и VESA 400x400

Планината-Тоа! Целосна Движење ТВ Ѕид Следи Ѕид Протезата со Зглобот и Articulating Навалите Рака, се Вклопува 26 32 35

DEN 512.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ ЅИД : Articulating грб со прилагодливи 20 степени навалите нагоре и надолу; 180 степени вртливата лево или десно.Retracts 3,5"; се Протега до 15.7" од ѕидот.ТЕШКИ РАМЕН ЕКРАН ЗАГРАДАТА : Висока цврстина челик материјал нуди вчитување капацитет на 66 lbs (тестирани на 132 lbs).УНИВЕРЗАЛНА VESA ЅИД : Компатибилен со VESA 75x75mm (3"x3"), 100x100mm (4"x4"), 200x100 mm (8"x4"), 200x200mm (8"x8") без адаптери, се вклопува VESA 300x300 (12"x12"), 400x300mm (16"x12"), 400x400mm (16"x16") со 4 дополнителни плоча адаптери.КОМПАТИБИЛНОСТ : Одговара на SAMSUNG, SONY, LG, VIZIO, TCL, ЕЛЕМЕНТ, SCEPTRE, HISENSE и други ТВ брендови меѓу 23 и 55 Инчи Големини на Екран.ГОЛЕМ МОНИТОР ЅИД : Работи со поголеми 32, 34, 35 инчен ultrawide монитори.Користете го како целост предлогот следи ѕид за да се спаси десктоп простор и за ергономски компјутерски екран инсталација.ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ОСИГУРАТЕ ЗАДНИОТ ДЕЛ НА ВАШИОТ МОНИТОР МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПАТ 8 X8 ИНЧЕН МОНТАЖА ПЛОЧА.НЕКОИ МОНИТОРИ МОЖЕ ДА ИМААТ САМО 4 X4 ОТВОРАЊЕ.

Особините