.

Флексибилни Флаер Автомобил Прозорец Мраз Scraper, Снег Четка, Шофершајбната Метла

Флексибилни Флаер Автомобил Прозорец Мраз Scraper, Снег Четка, Шофершајбната Метла

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мраз Scraper со Четка — Флексибилни Флаер долго постапува мраз scraper и автомобил снег четка за лесно се отстранува од снег и мраз од автомобил.Голем Мраз Scraper — 4-инчен автомобил, камион и SUV снег scraper има тешки не-нула заби кои продираат низ шофершајбната мраз, и станот мраз scraper глава ги отстранува преостанатите прозорец мраз.Снег Метла — Убедливо снег четка брзо ги отстранува снегот од вашиот автомобил шофершајбната.Удобноста Пена Зафат — Овој автомобил четка со удобноста пена зафат се справи со не е лесно да се одржи.Details — Комбинација шофершајбната четка & мраз scraper за секое возило мерки 23 инчи и тежи помалку од 1 lb.За Флексибилни Флаер — Флексибилни Флаер е во бизнисот од 1889 и ние стоиме зад нашите производи.Ние сме посветени на обезбедување на квалитет на производи за вас и вашето семејство.

Особините