.

Abkshine Бела Батеријата 150 LED Лента, Светлата за Флексибилни, 16.4 ft Лепило Затворен Јаже Светлина Лента со Далечински управувач, Dimmable LED Лента Осветлување за Кабинети,Сп?

Abkshine Бела Батеријата 150 LED Лента, Светлата за Флексибилни, 16.4 ft Лепило Затворен Јаже Светлина Лента со Далечински

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Кул Бело надополнува современи и модерни стилови, кастинг светол, свеж сјај која е одлична за задача осветлување , кул бело лента, светлата можат да направат работите што сакате да се покаже повеќе напредни или погледнете повеќе професионални.ФЛЕКСИБИЛНИ & ПРАКТИЧНА настава : На cuttable дизајн ви овозможува да се намали на јажето светлата да се пожелно должина за вашиот DIY дома осветлување потреби, и ќе се смешка секогаш кога можете лесно може да го добиете она што го сакате од кабинетот или чување на подрумот.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Флексибилни 3 M самолепливи LED ленти може да се користи во криви или вертикални агли, може да биде инсталиран во минути, а вие не мора да се грижите за лента одеднаш паѓа надвор.Да се избегне двојно лепење.(Ве молиме да се држи на чиста, сува и мазна површина).ЕФИКАСНА РАБОТА : Можете од далечина може да се прилагоди 8 лесни начини и 10 dimmable нивоа, поставете го времето.Батеријата светлина лента, исто така има вграден-во мемориски чип, reopening ќе го задржат последните употреба држава.ШИРОКА ПРИМЕНА : Водоотпорен LED светло ленти може да биде нешто што никогаш не сфатив што ви е потребно!Не само за вашата под вратата, полица, бар, екранот случајот, по скали, карго приколка, кревет област, camper, резервоар за вода и повеќе, но исто така да додадете екстра лесно да се ѕидови или темни области на вашата соба.

Особините