.

Свежи Производи 12 Парче Еко Сад Клип, Цитрус

Свежи Производи 12 Парче Еко Сад Клип, Цитрус

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Freshens воздухот за 30 дена.Се намалува за да одговара како мирис evaporates.Содржи 50x повеќе ароматизација од стандардните rim стапчиња.Работи одлично на надвор од тоалет сад, од страна на резервоарот, или на врвот на партиција.

Особините