.

Newmind Сет на 10 Природни Дрвена Кошница Дното со Дупка Кружни Бели Капчиња Кошница База за DIY Плетење Занает Изработка на Предиво - 5 11 8 9 13

Newmind Сет на 10 Природни Дрвена Кошница Дното со Дупка Кружни Бели Капчиња Кошница База за DIY Плетење Занает Изработка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

* Не се користи само за да се направи капчиња торба, плетење кеси, и предиво носителот, но, исто така, да се направи патни торби, занает торба и чување на кутии. * Направен од природно дрво, здрав за совршено да се одржи вашата предмети внатре. * Класична форма и голема дупка, лесно да се капчиња.Може да одговара и со повеќето ткаење јаже. * Димензии : дијаметар : 14cm/5.51 инчи, и 4mm/0.16 инч во дебелина. * Овие дрво дното може да биде обоен, обоени или украсени со вашите омилени бои и модели според вашите потреби.

Особините