.

INFURIDER за Носење за Nintendo Switch Лајт,Заштитна ЕВА Тешко Школка Торбичка Случај, Преносни Патување Складирање Игра Торба за Nintendo Switch Лајт Конзола & Додатоци(Жолт)

INFURIDER за Носење за Nintendo Switch Лајт,Заштитна ЕВА Тешко Школка Торбичка Случај, Преносни Патување Складирање Игра

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【За носење За Nintendo Switch Лајт】Оваа носење е специјално дизајниран за да безбедно се одржи вашата конзола и други мали switch додатоци во место.Таа има посебна внатрешна мрежа џеб,што ќе ви овозможи да носат Joycon,кабел,продавница до 8 игри касети, така што секогаш ќе имате на вашиот омилени во лесно да се достигне. ????【360°Целосна Околу Заштита】Преносни за чување направени од тешко школка ЕВА+крпа материјал.Две начин патент и двојно се обезбеди ремени дизајн за лесна за складирање,кој може да се спречи вашиот Switch Лајт се движат наоколу во сметководствената торба и го напуштиле случајно.Сите околу архивиран за максимална заштита,совршен за патување!. ????【Лесно Да се Носат】Ова патување за носење е супер тенок и лесен,направете ја вашата Nintendo Switch Лајт Конзола повеќе преносни и патување пријателски.Една мека рачка за на рака е поставена за вашето погодни за секојдневна употреба.Покрај тоа, трајни тешко школка случај се вклопува во вашиот ранец или чанта за лесно се носат во вашето патување. ????【Трајни Тешко Школка Торбичка Случај】На трајни торбичка случај обезбедува одлична заштита за вашиот Switch Лајт, спречување на неа од падот штета,водоотпорен,гребење и прашина.Три бои за да го изберете!Оваа опција футрола биде добар избор за подароци за вашите деца, вашите пријател & себе, да ги направи насмевка и среќни. ????【Додади во Кошничка】1 x Носење за Nintendo Switch Лајт.INFURIDER обезбеди живот техника гаранција и 365-ден гаранција за квалитет да се купи со вашата доверба.Ако имате било каков проблем со вашиот хард школка торбичка случај,ни испратите е-брза фотографија на проблемот и ние ќе ви одговори во брз одговор.

Особините