.

Cordless Правосмукалка ИСЧИСТЕТЕ Издание за Тешко Кат Тепих домашно Милениче Коса 2 во 1 Cordless Стап Вакуум, Моќен Вшмукување, со Висока Моќ 22.2 V/2000mAh Li-ion Батерија

Cordless Правосмукалка ИСЧИСТЕТЕ Издание за Тешко Кат Тепих домашно Милениче Коса 2 во 1 Cordless Стап Вакуум, Моќен Вшмукување,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Наменета за чистење на сите видови на хард кат, дрво, плочка, тепих, мебел, скали, завеса, чаир, кревет и други области во вашиот дом.Исто така, за пет мензи, коса и сл.Со разни средства за чистење режими & додатоци, 2 поединечни висока моќност мотори, 150 W моторни обезбедување 10 KPA моќен вшмукување да се зема сува или влажна dusts, crumbs, остатоци и домашно милениче влакната ефикасно. 500ml прашина првенство капацитет.Изградена во Долготрајни 22.2 V/2000m Ah Батерија до 25mins време на извршување, по 4-5 часа за целосно полнење.Влажни и суви апликација.Може да се справи со мала количина на вода.Валкана вода мора под макс линија на валкани резервоарот за вода.Еден рачен правосмукалка и еден подот со правосмукалка 2 во 1. Производот се вклучени : 1 моторните кат млазницата со LTD светла, 1 течни млазницата,1hair млазницата, 1 рамни вшмукување млазницата и 1 мала четка косата.Кога полнење на вакуум, ве молиме да го исклучите.Ако вакуумот е надвор од моќта, ве молиме да се притисни на исклучување копчето и потоа наполнете ја со правосмукалка.Ако видите алармантна за светло трепка(црвена и зелена), ве молиме да се притисни на исклучување. 1 година ограничена гаранција.Ве молиме прочитајте го упатството внимателно и чувајте го на безбедно место за чекање пред првата употреба на овој уред.Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.

Особините