.

Лаптоп Внатрешни Blu-ray Режач 12.7 мм Лента Вчитување SATA Оптички Диск, за Panasonic UJ260 Matshita BD-MLT UJ-260, Двоен Слој 6X 3D BD-ПОВТОРНО DL TL BDXL Blue-ray Диск 8X DVD+-RW RAM меморија, CD-R Писател

Лаптоп Внатрешни Blu-ray Режач 12.7 мм Лента Вчитување SATA Оптички Диск, за Panasonic UJ260 Matshita BD-MLT UJ-260, Двоен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изберете Бесплатен Превозот : Околу 10 Дена да НИ Континентална адреса преку USPS по превозот.Тоа е внатрешна тенок blu-ray читач/писател направени од страна на Panasonic.Тоа не е мало производот, така што нема да има оригинални мало пакување или додатоци како софтвер, прирачник за корисникот, возачот диск, или поврзување на кабел.SATA интерфејс, Послужавник-вчитување, 12.7 mm во висина.Таа поддржува лаптоп и десктоп со 12.7 мм оптички залив.Поддржува Windows XP/2003/Vista/7/8/10, Linux, Mac OS.Не содржи оригинални faceplate, ова faceplate е рамен, може да се отстрани оригиналниот диск е faceplate на овој диск.Поддржува 3 D Blu-ray Disc playback, поддржува BDXL (100 GB тројно слој) диск.Поддржува Plug and play, лесен за употреба.Не вози и надворешни моќ е потребно.Само приклучете го во оптички залив или замена на старите вози и новата blu-ray диск ќе биде откриен.Тоа не е само 3 D blu-ray читач, но, исто така, CD/DVD/BD писател / rewriter / режач за вашите компјутери.Ќе ви овозможи да се види филмови, слушате музика, да create backup диск, инсталирајте софтвер или горат музика/видео/DATA cd.Поддршка на BD-R, BD-ПОВТОРНО, BD-ПОВТОРНО DL, BDXL, DVD-ROM-от, DVD-R, DVD+/-RW, DVD-R DL, CD-R, CD-ROM, CD+/-RW, VCD дискови.Ние нудиме една година по продажбата на услугата.Повеќе од десет години искуство во оптички дискови ни овозможува да ја имаат способноста да ви обезбеди со премиум квалитет на производите и животниот век професионална техничка поддршка.Ние ја негуваат вашата доверба, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините