.

DEALPEAK 19 КОМПЈУТЕРИ Глина Sculpting Алатки Керамика Резба Алатка во Собата за Почетници Професионален Уметнички Занаети Вклучувајќи Глина Боја Shapers, Моделирање на Алати

DEALPEAK 19 КОМПЈУТЕРИ Глина Sculpting Алатки Керамика Резба Алатка во Собата за Почетници Професионален Уметнички Занаети

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★【19 КОМПЈУТЕРИ Керамика Алатки】сет содржи 19 основни алатки за керамика која ги исполнува повеќето основни резба потреби, вклучувајќи резба различни форми, моделирање алатки, детали гребење, ретуширање на игли и sculpting вежби, кои ви даваат повеќе флексибилност за вашите дизајни. ★【Издржлив Материјал】Компоненти се направени од челик и дрвени предмети, цврсти и издржливи. ★【Совршен Дизајн】Лесен и удобен конструкција го прави вашиот дизајн е многу полесно, мазна и брус-бесплатно справи со површина е удобен за рака држете. ★【Широка Примена】најдобар избор за почетник ниво керамика и идеален за чистење и создавање на декоративни ефекти на глина површини.Добро за обликување и калапи глина, восок, и други безалкохолни медиуми. ★【Забелешка】Нашата компанија сите производи Подлежат на Строга Квалитетот на Тест.Било какви прашања може да ги имаат при користење на овој производ, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.Ве молиме преглед на спецификации пред ставање на својата цел.

Особините