.

ТВ Ѕид Зглобот и Навалување Целост Предлогот ТВ Монтажа за Повеќето 26-55 Инчен Телевизори, Ѕид ТВ Протезата со Articulating Рака, Еден Студ Совршен Центар Дизајн, Max VESA 400x400m

ТВ Ѕид Зглобот и Навалување Целост Предлогот ТВ Монтажа за Повеќето 26-55 Инчен Телевизори, Ѕид ТВ Протезата со Articulating

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Универзална ТВ Монтажа - Ова целост предлогот ТВ планината одговара на повеќето 26,30,32,37,40,42,46,47,50,55 инчен Телевизори со VESA модели се движат од 100x100mm да 400x400mm и да се држи до 88 кг./40kg.Широко е компатибилен со ТВ брендови како што Vizio, Panasonic, Sony, Samsung, LG, Остар, Toshiba, Philips, TCL, итн.ве Молиме ПРОВЕРЕТЕ ТВ тежина, големина, VESA, и текст за пристап пред да купите.Оптимизиран Гледање Искуство - еден студ вртливата дизајн е одлична за ѕид агли.Тоа ви дава максимална флексибилност во позиционирање на вашиот ТВ за да се вклопи во вашата околина за удобно видите.На планината може да вртливата лево или десно од 90°, tilts до 5°, tilts надолу 10°, и има +3°/-3° екран ниво на вредноста способност.Тешки & Трајни & Здрав - силна articulating 3-рака структура со ладна-валани челик гарантира сигурен сила и ви дава доволно вртливата агол.Автоматско робот заварување технологија го прави целиот ТВ монтажа заградата единица здрав и да се има добар изглед.Лесен и Брз за Инсталација - Нашиот ѕид е лесно да се инсталира и доаѓа со јасен чекор-по-чекор инсталација настава, меур ниво, и потребно стандард на монтирање на комплет.Конкретните подлога ќе бидат испратени на барањето.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ се инсталира во base сам.Ефикасни Услуги на Клиентите - Нашиот професионален тим за поддршка е достапна да одговори на твојот pre-набавка и инсталација прашања.ELIVED ТВ ѕид доаѓа со целосна 10-годишна гаранција.

Особините