.

38 Пакет Бебе бесплатен Излезни Приклучоци, PRObebi Нема Лесно да се Отстрани од страна на Децата се Задржи Спречи Бебе од Случајно Шок Опасност

38 Пакет Бебе бесплатен Излезни Приклучоци, PRObebi Нема Лесно да се Отстрани од страна на Децата се Задржи Спречи Бебе

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ABS. ❤️️【ЧУВАЈТЕ ги ДЕЦАТА ПОДАЛЕКУ ОД ОПАСНОСТ】Електрични места неизбежно Ќе постојат во домот на секој од нас, PRObebi бебе штекер опфаќа и приклучоци се произведени за да се задржи децата подалеку од електрични опасности, имајќи бебиња безбедно.Исто така можете да ги користите овие безбедност plug покрие како штекер sealers да се спречи ладно нацрти во зима!. ❤️️【ПОДОБРЕНА се СПРАВИ со ДИЗАЈН-ПОДОБРО искористување】Ние сме сериозно посветени на создавањето на подобро приклучок безбедност опфаќа, овој приклучок во опфаќа бебе бесплатен е роден - ПРСТЕН-ПОВЛЕЧЕ се СПРАВИ со ДИЗАЈН.Родителите може лесно да се повлече кога се влече преку овој флексибилен и twistable рачка; Во вообичаената употреба процес, тоа е флексибилен за да ги споделите на децата откријат ова малку се справи со мистерија. ❤️️【ИЗОЛИРАНИ,СОСЕМА НОВ СЕРТИФИКАТ-ЗАГАРАНТИРАНА ABS МАТЕРИЈАЛИ】изработен од ABS-издржлива пластика, посигурни за на здравјето на децата.Бренд-нови високо-квалитетни суровини, еко-пријателски, Certificating со ДОСТИГНЕ, ROHS, PAHS и EN-71, Мајките можат да верувате!. ❤️️【НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ-НА-38 ПОНУДА】 Во повеќето случаи, овие childproof излезни приклучоци дојде во пакети на 24 или 36 предмети.Но, ние ви нудиме вредност број на 38 пакет и се одличен нов дизајн безбедност plug опфаќа!. ❤️️【Сосема Нов На PRObebi】 Ние сме многу сигурни за квалитетот на PRObebi бебе безбедност plug капак.

Особините