.

LED Драјвер 35W 50V 700mA АПЦ-35-700 Meanwell AC-DC Префрлување Напојување на АПЦ-35 Серија ЗНАЧИ И В. В Напојување

LED Драјвер 35W 50V 700mA АПЦ-35-700 Meanwell AC-DC Префрлување Напојување на АПЦ-35 Серија ЗНАЧИ И В. В Напојување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

IP30 водоотпорен одделение, погодна за внатрешна LED осветлување или LED електронски билборд апликација.Излез 35 W 50 V 700m A.Вистински инвентар и брза испорака.Типичен Стандард превозот е за 7-12 дена, повеќе од 2kg можно брод од страна на DHL / ФЕДЕКС за 3-5 дена. 100% оригинални,Ние може да се провери сериски број на meanwell веб-сајт.Ние не веруваме во евтини и весели.Прифатлива цена да се обезбеди квалитет и услуга.Купи тоа сега,заштеда на време,спаси живот.Оваа ставка ќе брод АПЦ-35-700*1pcs + Бесплатен дар,уживаат во шопинг и се најдобро!.

Особините