.

Aoutecen Игли за Плетење, Предиво Случај Плетење Складирање Торба Супер Заштита на Животната средина за Џемпер Капчиња за Капчиња Почетник за Складирање Дребулии и Ка?

Aoutecen Игли за Плетење, Предиво Случај Плетење Складирање Торба Супер Заштита на Животната средина за Џемпер Капчиња

DEN 2332.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Складирање торба за предиво топката, капчиња кука и игла за плетење.Можат да бидат ставени во простор за складирање, патување складирање торба, десктоп складирање кутија, простор за складирање, итн.Погоден за чување алатки, плетење волнени капчиња, дребулии и канцелариски материјал.Еколошки материјал 600 D, водоотпорен и носат-отпорни, без кинење и супер заштита на животната средина.Погоден за џемпер капчиња, волна торба за чување торба.

Особините